Zapraszamy na wyjazd  Tao z Qigong i Taichi nad Bałtyk 30 czerwca-6 lipca’18 nauka i praktyka energetyzujących ćwiczeń taichi i qigong, podstaw medytacji i wspaniała kuchnia wegańska. Dobry moment na relaks, zwolnienie tempa i okazja do zabrania swojego zestawu ćwiczeń do regularnej praktyki w domu.

ZAPRASZAMY na QIGONG I TAICHI zajęcia zdrowotne i energetyzujące we czwartki i soboty w Warszawie Śródmieściu

CZWARTKI w g. 17.30-19.00 tylko QIGONG*

W programie nauka form: qigong 5 elementów, 8 Kawałków Brokatu, 6 Dźwięków Leczniczych, 12 kierunków, qigong medyczny i podnoszący odporność; ćwiczenia oddechowe i odstresowujące, połączone z medytacją; automasaż i ćwiczenia taoistyczne dedykowane dla kobiet. Będziemy rozpoznawać i uwalniać problemy nie tylko w ciele fizycznym i emocjonalnym, ale na poziomie całej energetyki ciała-umysłu.

SOBOTY w g. 10-11.30 QIGONG i TAICHI**

Praktyka form qigong i nauka formy taichi stylu Yang; medytacje taoistyczne.

*Qigong – starochińskie słowo oznaczające pracę z życiową energią QI. Celem praktyki QIGONG jest utrzymanie w równowadze, rozwijanie i podnoszenie poziomu tej energii we własnym ciele i najbliższym środowisku. Przez nabywanie umiejętności rozpoznania tej energii życiowej, odczuwania i kierowania nią, zaczynamy lepiej rozumieć i wieść świadome życie.

**Taichi – to qigong stosowany; To sekwencja specjalnie dobranych ruchów pełnych wdzięku, w których używanie siły musi iść w parze ze skupieniem na wolnym ruchu. Postępy w taichi zależą przede wszystkim od stanu uważności i spokoju praktykującego.

Według medycyny chińskiej tak qigong jak i taichi działają zarówno zapobiegawczo jak i leczniczo ułatwiając swobodne krążenie energii i krwi w naszym organizmie. Jeśli regularnie praktykujesz w przypadku choroby- leczysz się. Jeśli jesteś zdrowy te same ćwiczenia będą utrzymywać cię w dobrej kondycji i stałym zdrowiu.

Zajęcia otwarte zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zachęcamy osoby z dolegliwościami zdrowotnymi, po uprzednim skontaktowaniu się z prowadzącą.

Miejsce zajęć: Szkoła Podst nr 32, ul. Lewartowskiego 2

OPŁATA: 1) karnet miesięczny na 4 zajęcia – 130 zł (z jednego bloku)

2) karnet miesięczny na 8 zajęć (dwa bloki)- 220 zł

3) pojedyncze zajęcia 40 zł

 Dla osób, które wykupią karnet na jeden blok, a chcą sporadycznie uczestniczyć w zajęciach z innego bloku, koszt pojedynczego spotkania wynosi 35 zł. Jeśli w miesiącu wypada 5 czwartków i / lub 5 sobót, to każde dodatkowe zajęcie kosztuje 30 zł. ( Zniżki dla par, rodzin i emerytów).

Zgłoszenia i zapisy: email: astrotao@hotmail.com i tel. 607499888

w Warszawie Śródmieściu,   w Szkole Podst nr 32, ul. Lewartowskiego 2
W czwartki  g. 17:30-19:00
i soboty g. 10-11.30
ZACZYNAMY 26.X (czwartek)
Szczegolowe zapisy na email: astrotao@hotmail.com lub tel. 607499888