ZAPRASZAMY na QIGONG I TAICHI zajęcia zdrowotne i energetyzujące w soboty w Warszawie

Po cudownym naładowaniu się energią z wakacji, Zapraszamy na zajęcia Qigong i Taichi w Warszawie, raz w tygodniu
soboty w godz od 10.30 – 12.00
miejsce: szkoła podst 32, ul. Niska 5, sala gimnastyczna, (filia szkoły nr 32, przy Lewartowskiego 2), Śródmieście, Muranów, blisko ul. Andersa i Stawek,
zaczynamy w ostatnią sobotę 26.X.19 br.
w programie- qigong medyczny – ‘9 Faz Krążącej energii’ oraz nauka taichi tradycyjnej formy stylu Yang 40, tzw. Stary Yang, a także elementy stylu Chen

Strój – potrzebny do ćwiczeń wygodny strój i miękkie sportowe obuwie.
Uprzejma prośba o wcześniejszy kontakt i zgłoszenie chęci uczestnictwa emailem, lub tel: 607499888

serdecznie zapraszamy
Astrotao

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FAstrotao%2Fposts%2F2409953159247857&width=500″ width=”500″ height=”803″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allow=”encrypted-media”></iframe>

W programie nauka form: qigong 5 elementów, 8 Kawałków Brokatu, 6 Dźwięków Leczniczych, 12 kierunków, qigong medyczny i podnoszący odporność; ćwiczenia oddechowe i odstresowujące, połączone z medytacją; automasaż i ćwiczenia taoistyczne dedykowane dla kobiet. Będziemy rozpoznawać i uwalniać problemy nie tylko w ciele fizycznym i emocjonalnym, ale na poziomie całej energetyki ciała-umysłu.

SOBOTY w g. 10.30-12.00 QIGONG i TAICHI**

Praktyka form qigong i nauka formy taichi stylu Yang; medytacje taoistyczne.

*Qigong – starochińskie słowo oznaczające pracę z życiową energią QI. Celem praktyki QIGONG jest utrzymanie w równowadze, rozwijanie i podnoszenie poziomu tej energii we własnym ciele i najbliższym środowisku. Przez nabywanie umiejętności rozpoznania tej energii życiowej, odczuwania i kierowania nią, zaczynamy lepiej rozumieć i wieść świadome życie.

**Taichi – to qigong stosowany; To sekwencja specjalnie dobranych ruchów pełnych wdzięku, w których używanie siły musi iść w parze ze skupieniem na wolnym ruchu. Postępy w taichi zależą przede wszystkim od stanu uważności i spokoju praktykującego.

Według medycyny chińskiej tak qigong jak i taichi działają zarówno zapobiegawczo jak i leczniczo ułatwiając swobodne krążenie energii i krwi w naszym organizmie. Jeśli regularnie praktykujesz w przypadku choroby- leczysz się. Jeśli jesteś zdrowy te same ćwiczenia będą utrzymywać cię w dobrej kondycji i stałym zdrowiu.

Zajęcia otwarte zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zachęcamy osoby z dolegliwościami zdrowotnymi, po uprzednim skontaktowaniu się z prowadzącą.

Miejsce zajęć: sala gimnastyczna, Szkoła Podst nr 32, ul. Niska 5, Muranów, Warszawa Śródmieście, (filia szkoły podst nr 32 przy Edelmana 2)

Opłaty: Dla osób, które wykupią karnet na miesiąc koszt 150 zł.

Pojedyncze zajęcia  wynoszą 45 zł.

( Zniżki dla par, rodzin i emerytów 20 zł od osoby).

Zgłoszenia i zapisy: email: astrotao@hotmail.com i tel. 607499888

w Warszawie Śródmieściu,   w Szkole Podst nr 32, ul. Niska 5
i soboty g. 10.30-12.00
ZACZYNAMY 26.X,19, sobota
Szczegolowe zapisy na email: astrotao@hotmail.com lub tel. 607499888